ШАРЕНИ ПАТИКИ

1.990,00 ден

Шарени патики од плетена ткаенина. Еластични врвки и лепенка за прицврстување. Предни и задни гајки на повлекување за облекување со леснотија. Флексибилна влошка. Контрастно обоен гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Валкано бела | 3302/430

Изберете величина

Стави во кошничка