ЧОРАПИ СО ИЗВРТЕНО ПРЕДИВО И НЕОН РИГИ

Долги чорапи со извртено предиво и дезен со неон риги.

349,00 MKD

Боја Неонско портокалова | 1554/731

Изберете величина

  • 28-30
  • 31-33
  • 34-36
  • 37-40

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и