ЧОРАПИ СО ИЗВРТЕНО ПРЕДИВО И НЕОН РИГИ

Долги чорапи со извртено предиво и дезен со неон риги.

349,00 MKD

Боја Неонско портокалова | 1554/581

Изберете величина

  • 20-22
  • 23-25
  • 26-28

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и