ЧАНТА СО НАБОР ЗА НОСЕЊЕ ПРЕКУ РАМО

Чанта за носење преку рамо достапна во неколку бои. Детали со набор на надворешниот дел. Ремен за носење преку рамо со плетени детали. Внатрешна постава со џеб за картички. Магнетно копче.

Висина x Должина x Ширина: 14,5 x 22,5 x 4 cm.

599,00 MKD399,00 MKD-30%

Боја: Темноцрвена | 6422/610

Изберете величина

  • УНИВЕРЗАЛНА ВЕЛИЧИНА

Стави во кошничка

Процесирај нарачка