ХИДРАТАНТЕН ЛОСИОН ВО БОЈА

999,00 ден

Обоен хидратантен лосион. Нуди хидратација и лесно покривање во суптилна нијанса. Неговата лесна и кремаста текстура се впива во кожата, изедначувајќи го тонот на кожата, прикривајќи ги несовршеностите и постигнувајќи природна и светла завршница.

ИСТАКНАТИ

Лесна завршницаЛесна покривностХидратантно

ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА

Боја: Neutral - 925 | 4130/172

Стави во кошничка