ФУСТАН СО ПЕРФОРИРАН ВЕЗ

Миди фустан со рамен изрез и прерамки. Еластична набрана ткаенина на градите. Перфориран вез на долниот дел.

Црна | 7521/305

2.290,00 MKD

Изберете величина

 • XS
  Слични производи 
 • S
 • M
  Слични производи 
 • L
  Слични производи 
 • XL
 • XXL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка