ФУДБАЛСКИ ПАТИКИ СО ЅВЕЗДИ

1.990,00 ден
-54%
899,00 ден

Прошиени фудбалски патики со ѕвезди. Јазик во контрастна боја. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

* Врвки што можат да се менуваат.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3364/330

Изберете величина

Стави во кошничка