ФУДБАЛСКИ БЛУЗОН СО ПАТЕНТ

1.290,00 ден
799,00 ден
499,00 ден

-37%Од 26.06 во 21:00

Блузон со висока јака и долги ракави со манжетни. Предно закопчување со патент. Предни џебови со украсен детаљ. Испакнат слоган на градите.

Црвена | 9000/500

Изберете величина

Стави во кошничка