ФРОТИРНА SURF FEST МАИЦА СО КАЧУЛКА

Фротирна маица со качулка и кратки ракави. Контрастен принт на градите и грбот.

JOIN LIFE Care for fiber & water: најмалку 25% рециклиран полиестер.

Портокалова | 6061/655

699,00 MKD-70%199,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка