ФАРМЕРКИ RELAXED FIT DESTROYED WASH

Фармерки со пет џеба, слободен крој, приспособлив струк од внатрешната страна и предно закопчување. Искинати детали. Величината 6 се закопчува со копче на притискање.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

Средно-сина | 6840/651

1.290,00 MKD-45%699,00 MKD

Изберете величина

  • 6 години (116 cm)
  • 7 години (122 cm)
  • 8 години (128 cm)
  • 9 години (134 cm)
  • 10 години (140 cm)
  • 11-12 години (152 cm)
  • 13-14 години (164 cm)

Стави во кошничка