ТРИКОТАЖЕН БЛУЗОН

Лежерен дуксер со заоблен изрез, прилагодлива качулка и долги ракави. Извезени детали на градите. Ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 30% рециклиран полиестер.

1.590,00 MKD

Боја Сива | 9598/311

Изберете величина

  • S
    Слични производи 
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и