ТЕКСТУРИРАН ХЕКЛАН КАПУТ

Хеклан капут со долги ракави. Предно закопчување со копчиња на притискање. Предни надворешни џебови. Текстурирана постава.

1.990,00 MKD

Боја Бледовиолетова | 6491/560

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и