ТЕКСТУРИРАН ФУСТАН СО ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА

Фустан со кружен изрез, 3/4 волуменозни ракави и еластични рабови. Закопчување со контрастни копчиња на предната страна и набран, брановиден детаљ на струкот.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 95% органски памук.

1.290,00 MKD

Боја Бледовиолетова | 6118/112

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и