ТЕКСТУРИРАН КОМБИНЕЗОН СО КОНТРАСТНИ КОПЧИЊА

Комбинезон со рамен изрез и прерамки со копчиња. Надворешен џеб со капак на градите и на страничниот дел.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

1.290,00 MKD

Боја Сина | 6129/383

Изберете величина

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и