ТЕКСТУРИРАН КОМБИНЕЗОН СО ДЕЗЕН

Комбинезон со рамен изрез, приспособливи прерамки со предни копчиња, преден среден џеб, заден надворешен џеб и целосен дезен.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 95% органски памук.

Праска | 4333/551

1.190,00 MKD-40%699,00 MKD

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка