ТЕКСТУРИРАН КОМБИНЕЗОН ЗА БЕБЕ СО КАЧУЛКА

Комбинезон со качулка и кратки ракави. Предно закопчување со копчиња и предни надворешни џебови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 95% органски памук.

Антрацит сива | 4333/556

1.190,00 MKD

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка