ТЕКСТУРИРАН КОМБИНЕЗОН ЗА БЕБЕ СО КАРНЕРИ

Текстуриран комбинезон за бебе без ракави со кружен изрез отвори за раце со карнери. Закопчување со копчиња на грбот и на долниот дел.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

Розева | 6161/537

1.190,00 MKD

Изберете величина

  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка