ТЕКСТУРИРАНА ПОЛО МАИЦА

Лежерна поло маица со јака и предно закопчување. Кратки ракави. Ребрести рабови.

1.290,00 MKD

Боја Школко-бела | 4087/318

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и