ТЕКСАС ПАТИКИ

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Патики од 100% памук со тексасна завршница. Прицврстување со прилагодливи врвки. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Гумиран ѓон на платформа.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Морска сина | 3468/330

Изберете величина

Стави во кошничка