ТЕКСАС ПАТИКИ СО ЦИРКОНИ

1.490,00 ден
-53%
699,00 ден

Патики од 100% памук со тексас завршница и горен дел со циркони. Приспособливо врзување. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Дебел гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Тексас сина | 3415/330

Изберете величина

Стави во кошничка