ТЕКСАС ПАТИКИ БЕЗ ВРВКИ

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Памучни тексас патики без врвки. Две еластични парчиња на горниот дел за подобро приспособување. Флексибилна влошка и постава од 100% памук. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Зајакнат гумен врв. Гумен ѓон во контрастна боја.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Екру | 3444/330

Изберете величина

Стави во кошничка