ТЕКСАС КОШУЛА НА РИГИ

Кошула со јака и долги ракави. Предно закопчување со нитни и надворешни џебови на предниот дел. Аплицирана ознака на долниот дел.

999,00 MKD599,00 MKD-40%

Боја Екру / Сина | 6987/554

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка