СУПЕР ЕЛАСТИЧНИ СПОРТСКИ ФАРМЕРКИ

Фармерки jogger со еластичен колан и приспособливи врвки на предниот дел. Предни и задни џебови. Еластични долни рабови.

Светлосина | 1213/754

1.290,00 MKD

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка