СПОРТСКИ ПАНТАЛОНИ СО ЛЕНТИ

Спортски панталони со еластичен појас и приспособливи предни врвки. Предни и задни џебови. Манжетни на ногавиците.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 45% рециклиран полиестер.

1.190,00 MKD

Боја Морнарско-сина | 7245/765

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и