СВИЛЕН БРАЛЕТ СО НАБОРИ

Триаголен бралет изработен од мешана природна свила. Приспособливи тенки прерамки. Набори и закопчување со метална кука на задниот дел.

1.590,00 MKD

Боја Сина | 1918/545

Изберете величина

  • S
  • M
    Слични производи 
  • L
  • XL
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и