СВИЛЕНИ ГАЌИ СО КАРНЕРИ

Гаќи изработени од мешана природна свила. Карнери од истата ткаенина. Тенка и еластична лента на горниот дел.

1.290,00 MKD

Боја Сина | 1918/546

Изберете величина

 • XS
  Слични производи 
 • S
  Слични производи 
 • M
 • L
 • XL
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и