РЕБРЕСТИ ЧОРАПИ НА РИГИ

Долги чорапи со контрастни ребрести рабови и дезен со шарени риги.

249,00 MKD

Боја Екру | 2855/593

Изберете величина

  • 20-22
  • 23-25
  • 26-28

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и