РЕБРЕСТИ ХЕЛАНКИ

Хеланки со еластичен појас и украсно копче. Задни надворешни џебови.

Црна | 1880/597

449,00 MKD

Изберете величина

 • 3-6 months (68 cm)
 • 6-9 months (74 cm)
 • 9-12 months (80 cm)
 • 12-18 months (86 cm)
 • 18-24 months (92 cm)
 • 2-3 years (98 cm)
  Coming soon2-3 years (98 cm) - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха
 • 3-4 years (104 cm)
  Coming soon3-4 years (104 cm) - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха
 • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка