ПОЛО ЏЕМПЕР

Џемпер со јака и долги ракави со предни копчиња и ребрести рабови.

1.990,00 MKD

Боја Крем-боја | 1784/300

Изберете величина

  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и