ПОЛО МАИЦА СО МРЕЖЕСТА ПЛЕТКА

Џемпер изработен од преден памук. Има јака во V-изрез и кратки ракави.

1.990,00 MKD

Боја Екру | 3597/307

Изберете величина

  • S-M
  • L-XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и