ПОЛО МАИЦА СО КОНТРАСТНИ ЛЕНТИ

Поло маица со јака и предно закопчување со контрастен патент, кратки ракави и ребрести рабови.

1.290,00 MKD

Боја Крем | 5372/329

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и