ПОЛО МАИЦА СО ГЕОМЕТРИСКИ ДЕЗЕН

Поло маица со јака и предно закопчување со копчиња. Кратки ракави со ребрести рабови. Странични шлицови на долниот дел.

1.290,00 MKD

Боја Морнарско-сина | 4161/303

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и