ПОЛО БЛУЗОН СО СЛОГАН

1.190,00 ден
-58%
499,00 ден

Блузон со поло јака, долги ракави со ознака, предно закопчување со копчиња на горниот дел и везен слоган на градите.

Екру | 0962/690

Изберете величина

Стави во кошничка