ПОЛНЕТ ЕЛЕК

1.190,00 ден
-49%
599,00 ден

Елек со V-изрез и предно закопчување со нитни, предни џебови со детаљ на пораб и еластичен шев.

Боја: Розева | 5644/817

Изберете величина

Стави во кошничка