ПОЛНЕТ ЕЛЕК

1.290,00 ден
-53%
599,00 ден

Елек со кружен изрез, предно закопчување со нитни, предни надворешни џебови со капачиња и еластичен долен раб.

Камен | 5644/569

Изберете величина

Овој производ е поголем од вообичаеното.

Стави во кошничка