ПОЛНЕТ ЕЛЕК

699,00 ден
-14%
599,00 ден

Полнет елек со висока јака. Предно закопчување со копчиња на притискање. Предни џебови.

Јагленова | 2634/500

Изберете величина

Стави во кошничка