ПОЛНЕТ ЕЛЕК СО ПОРАБУВАЊЕ

699,00 ден
-14%
599,00 ден

Полнет елек со висока јака. Предно закопчување со патент. Предни надворешни џебови.

Светла каки | 2634/501

Изберете величина

Стави во кошничка