ПОЛНЕТА ЈАКНА СО КАЧУЛКА

Полнета јакна со прилагодлива качулка и долги ракави со еластични манжетни. Надворешни џебови со преклопи на колковите, внатрешен џеб, прилагодлив долен раб со еластично порабување на страните и преден патент.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 25% рециклиран полиестер и 100% полнење од рециклиран полиестер.

3.990,00 MKD

Боја Темнозелена | 8281/309

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и