ПОЛНЕТА ЈАКНА ОД ВЕШТАЧКА КОЖА

Штепувана полнета јакна изработена од мек полиутеран. Висока јака и долги ракави со еластични рабови. Странични вшиени џебови. Преден патент во иста боја и копчиња на притискање.

3.290,00 MKD

Боја Црна | 2969/280

Изберете величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и