ПЛИШЕН ЕЛЕК СО НИТНИ

1.290,00 ден
-69%
399,00 ден

Елек со V-изрез. Предно закопчување со нитни. Детаљ на имитација на џеб на предниот дел. Етикета на задниот дел.

Светлозелена | 7878/811

Изберете величина

Стави во кошничка