ПЛИШЕНИ ПАНТАЛОНИ MICKEY MOUSE © DISNEY

Плишени панталони со еластичен појас и прилагодливи врвки однапред. Предни џебови и манжетни на ногавиците. Дезен со MICKEY MOUSE © DISNEY.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

1.190,00 MKD

Боја Јагленово-сива | 7878/776

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и