ПЛЕТЕН TIE-DYE БЛУЗОН

Блузон со лежерен крој, приспособлива качулка со врвки, долги ракави и ребрести рабови.

2.590,00 MKD

Боја Винска | 3597/303

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и