ПЛЕТЕН ЏЕМПЕР ОД МЕРИНО ВОЛНА

Џемпер во V-изрез, долги ракави и ребрести рабови.

1.590,00 MKD

Боја Црна | 3332/317

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и