ПЛЕТЕН ЏЕМПЕР ОД КАШМИР

Џемпер од кашмир со заоблен изрез и долги ракави.

Мастило-сина | 3039/104

4.990,00 MKD-40%2.990,00 MKD

Изберете величина

  • S
  • M
    Слични производи 
  • L
    Слични производи 
  • XL
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка