ПЛЕТЕН ПОЛУ КАРДИГАН ЏЕМПЕР

Плетен џемпер со заоблен изрез и долги ракави. Неправилен долен раб со странични шлицови.

799,00 MKD

Боја Природна | 5507/565

Изберете величина

  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и