ПЛЕТЕН КОМБИНЕЗОН НА РИГИ

999,00 ден
-40%
599,00 ден

Комбинезон со кружен изрез и прерамки со панделка.

Боја: Неонско зелена | 0485/663

Изберете величина

Стави во кошничка