ПЛЕТЕН КАРДИГАН СО ОВЕРЛОК

Плетен кардиган џемпер со заоблен изрез и долги ракави. Предно закопчување. Брановидно порабување на долниот дел.

JOIN LIFE Care for fiber & water: најмалку 25% рециклиран акрил.

Бела | 5536/550

799,00 MKD
-40%
449,00 MKD

Изберете величина

 • 9-12 months (80 cm)
  Слични производи 
 • 12-18 months (86 cm)
 • 18-24 months (92 cm)
 • 2-3 years (98 cm)
  Слични производи 
 • 3-4 years (104 cm)
 • 4-5 years (110 cm)
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка