ПЛЕТЕН ЕЛЕК ВО V-ИЗРЕЗ

Елек со лежерен крој, V-изрез и ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% органски памук.

1.990,00 MKD

Боја Црна | 2632/307

Изберете величина

  • S-M
  • L-XL

Стави во кошничка

може да ви се допадне и