ПЛЕТЕНИ ПАТИКИ

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Патики од плетена ткаенина. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3472/330

Изберете величина

Стави во кошничка