ПЛЕТЕНА ПОЛО МАИЦА ОД ПАМУК И СВИЛА

Поло маица од мешавина на преден памук и свила. Предни копчиња. Кратки ракави. Ребрести рабови.

1.990,00 MKD

Боја Морнарско-сина | 0077/300

Изберете величина

  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и